NATURAL JUICE 100% COLD PRESSED

Newsletter

Manufacturers

Aloes Juice View larger

Aloes Juice

21,00 zł

Add to wishlist

  ALOES mieści takie witaminy jak: A, C, E, kwas foliowy (B9), cholinę, B1, B2, B3 (niacyna), B6, a także witaminę B12. Mieści takie mikroelementy jak: wapń, magnez, cynk, chrom, selen, sód, potas, żelazo, miedź, mangan.

  W zależności od gatunku i zbiorów aloes ma 18-20 aminokwasów w tym 7-8 aminokwasów nie tworzonych przez nasz organizm. Posiada ponadto dużą liczba kwasów tłuszczowych, a także takie sterole roślinne jak kampesterol i beta-sitosterol.

  Inne kwasy tłuszczowe w jego składzie to kwas: linolowy, linolenowy, mirystynowy, kaprylowy, kwas oleinowy, kwas palmitynowy i stearynowy. Elementy: Sok z aloesu 99,8% z cząstkami miąższu wytworzono z soku z wyselekcjonowanego i ręcznie filetowanego aloesu, regulator kwasowości - kwas cytrynowy.

  Sposób zastosowania: 25ml dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem.Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Produkt nie może być używany jako substytut (zamiennik) różnej diety.

  Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze elementów artykułu. Przechowywanie: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - mieści naturalnie występujące cukry.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Aloes Juice

Aloes Juice

Write a review